صفحه ها
دسته
وبلاگ من در بلاگفا
عکس من
وبلاگهاي دوستان
ورودي هاي پنجره اميد
معرفي وب سايت هاي پرطرفدار
سايتهاي دوستان
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1492
تعداد نظرات : 398
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
نخستین سه امتیاز سال جدید با تک گل زیبای کاپیتان به دست امد. برای تثبیت جایگاه دوم و کاستن فاصله با اینتر یک ضربه ایستگاهی زیبا و دقیق از پینتوریکیو کافی بود تا یوونتوس در دیدار نخست سال جدید با سه امتیاز ارزشمند زمین را ترک کند. بانوی پیر که همچون دیدارهای سال 2008 با مشکل مصدومیت بدون مهره های کلیدی از جمله بوفون و کامورانزی در زمین حاضر شده بود با ارائه یک بازی منظم توانست پیروز دیدار شود تا برتری را به تیفوسی های خود هدیه دهد.
سیاه و سفیدپوشان که از نتیجه دیدار شب گذشته اینتر مطلع بودند می دانستند که با کسب یک پیروزی فاصله خود را کمتر خواهند کرد. سیه نا که اخرین دیدار سال 2008 را با گل افساید مایکن به پایان رسانده بود این بار با انگیزه ای فراوان در ورزشگاه المپیکو حاضر شد و در دقایق نخست نمایش زیبایی را ارائه کرد. اما یووه به اهستگی بازی را در کنترل خود قرار داد و در نهایت پیروز میدان شد.

گل 253 اله
دل پیرو با این هدف که می تواند گلی دیگر را به ثمر رساند در ترکیب حاضر شد. کاپیتان یک ضربه ایستگاهی به دست اورد و بار دیگر با هنر خاص خود ضربه ای را به توپ زد تا توپ ارسالی وارد دروازه حریف شود و یک گل زیبای دیگر به دست اید، گلی از روی ضربه ایستگاهی.

نمایش فوق العاده امائوری
دل پیرو گل زد اما امائوری بسیار موثر و دیدنی ظاهر شد. در طول 90 دقیقه این مهاجم با هنر و توانایی فراوان خود بارها مهاجمین و هم تیمی های خود را صاحب فرصت کرد و بارها نیز در استانه گلزنی قرار گرفت. در مجموع بازیکنان یووه نمایش مطلوب و قابل قبولی را ارائه کردند و نشان دادند به دنبال ادامه نتایج سال 2008 هستند.

ترکیب و امتیاز بازیکنان یووه
منینگر 7 - گریگرا 6 - لگروتالیه 5/6 - ملبرگ 7 - مولینارو 6 - مارکیونی 6 - مارکیزیو 5/6 - سیسوکو 6 - ندود 5/5 - امائوری 7 - دل پیرو 5/6 - رانیری 5/6

صحبت پایانی
کلودیو رانیری پس از سه امتیاز ارزشمند در حالیکه چندان از نمایش یووه راضی نبود گفت: یووه بسیار بزرگ نشان نداد اما بازیکنان همگی با کیفیتی بالا در ترکیب حاضر شدند به ویژه دل پیرو که فوق العاده اماده نشان داد. این پیروزی بسیار مهم بود باید سال را با پیروزی اغاز می کردیم و شایستگی 2008 را دنبال می کردیم. مطمئنا در دیدارهای اینده بهتر و هماهنگ تر خواهیم بود. در مجموع از حریف سرتر بودیم اما باید بهتر و اماده تر شویم.

اما چهره خرسند و شاد میدان الکس است، او که بار دیگر با ضربه ای ایستگاهی گلی دیگر را به ثمر رساند تا همچنان مرد برتر سیاه و سفیدپوشان باشد. او پس از پایان بازی در سخنانی گفت: خیلی خوشحالم به این دلیل که پیروز یک دیدار دشوار هستیم. پیش از پیش به اینتر نزدیک شدیم ما راه خود را ادامه خواهیم داد. او از هم تیمی هایش تشکر کرد و بازی و نمایش انان را ستود. کاپیتان واکنش های منینگر را عالی توصیف و تاکید کرد در غیاب بوفون او به خوبی از دروازه یووه حفاظت کرده است. کاپیتان در پایان از گروه یووه به عنوان یک گروه یگانه و با روحیه ای مبارزه طلبانه یاد کرد که قصد توقف ندارد. با این حال از بازگشتم با گل بسیار خوشحالم و به پیروزی های بیشتر فکر میکنم.
جمعه بیست و هفتم 10 1387
خبری خوش برای رانیری و تیفوسی های بیانکونری، یوونتوس که پس از پیروزی برابر سیه نا خیلی زود به تمرین بازگشت تا خود را اماده رقابت های کوپا نماید پیش از اغاز تمرینات متوجه شد دو مهره ارزشمند خود را در کنار گروه خواهد داشت. دیوید ترزگه و تیاگو با تشخیص پزشکان مجوز حضور در تمرینات گروهی را کسب کردند تا پیش از گذشته به حضور در ترکیب اصلی بیانکونری نزدیک تر شوند. نزویچ و صالی امیجیچ نیز شرایط بهتری دارند و به نظر می رسد اهسته اهسته شرایط به روال عادی خود بازخواهد گشت.
مهاجم فرانسوی که از بازگشت کامل در تمرینات بسیار خرسند است به راحتی و بدون مشکل در تمام دقایق تمرینات شرکت کرد و ابراز امیدواری کرد پایان ژانویه پایان مصدومیت وی باشد.
زبینا که از ابتدای فصل با مصدومیت شدید دور از میادین است جلسات فیزیوتراپی را به خوبی پشت سر می گذارد و در حال حاضر فلورانس به سر می برد و هفته اینده به تورینو باز می گردد تا در صورت کسب امادگی در تمرینات شرکت کند. نزویچ قادر به همراهی تیم نیست در تورینو جلسات فیزیوتراپی را انجام می دهد.
مهره بوسنیایی که در دیدار دوستانه مقابل موناکو با مشکلات گذشته و مصدومیت پای چپ خود روبروشد پس از فیزیوتراپی می تواند تمرینات ویژه ای دنبال میکند و طی چند روز اینده به گروه می پیوندد.
و در پایان مولینارو، کیه لینی، کامورانزی و یاکوئنتا نیز به زودی امادگی لازم را کسب خواهند کرد.
جمعه بیست و هفتم 10 1387
دیه گو ستاره ی برزیلی برمن روز به روز به یووه نزدیک تر می شود و انتظار می رود این دفعه بر خلاف دفعات گذشته مذاکرات جدی میان سران دو باشگاه در حال شکل گیری می باشد. السیو سکو مدیر نقل و انتقالات یووه هفته ی اینده برای نهایی کردن این جا به جایی به المان سفر خواهد کرد. یوونتوس از مدت ها پیش به دنبال این بازیکن برزیلی بوده است و این بار نیز دو باشگاه موافقت اولیه ی خود را برای این نقل و انتقال اعلام کرده اند. سکو در هفته ی اینده و پس از برگزاری دیدار تیم های یوونتوس - لاتزیو راهی المان خواهد شد تا بتواند نظر نهایی سران برمن را جلب کند و این ستاره راهی یووه شود. دیه گو تا سال 2011 با تیم برمن قرارداد دارد اما به نظر می رسد با مبلغ 20 میلیون یورو بتوان رضایت نامه ی این برزیلی را صادر کرد.
جمعه بیست و هفتم 10 1387
کلودیو رانیری دست به ریسک نمی زند برابر کاتانیا نیز بهترین ترکیب را راهی میدان خواهد کرد. قصد کنار رفتن از رقابت های جام حذفی را ندارد. او به همراه شاگردانش در انتظار یک رقابت در کوپا برابر کاتانیا هستند و به پیروزی در این مسابقات می اندیشیند. مربی بانوی پیر که پیروزی دیدار نخست سال را به فراموشی سپرده در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا شب از کسب پیروزی خبر می دهد و می گوید: این دیدار، رقابتی ست برای پیروزی زیرا ما این جام را می خواهیم. یوونتوس پیش از این نه مرتبه این جام را از ان خود کرده است و ما می خواهیم دهمین جام را به خانه بیاوریم. خواسته ما نمایشی عالی در کلیه رقابت هاست، کامل و قدرتمند در کلیه مسابقات شرکت می کنیم. می خواهیم برای پیروزی به میدان رویم درست مانند انچکه تاکنون انجام داده ایم.
دیدار رفت جام حذفی ایتالیا که به میزبانی سیاه و سفیدپوشان تورینی در ورزشگاه المپیکو برگزار خواهد شد و با توجه به پخش مستقیم این دیدار از شبکه یوونتوس در ایتالیا و انگلیس از رانیری در خصوص احتمال حضور نیافتن تیفوسی ها با توجه به سرمای هوا سوال شد اما مربی بیانکونری معتقد است این یک دیدار مطلوب و تماشایی خواهد بود که جدال وی را زنگا را نشان خواهد داد و مطمئنا هواداران برای تماشای بازی به ورزشگاه خواهند امد.
وی به حریف اشاره کرد و گفت: من منتظر همان کاتانیایی هستم که در سری ا حاضر می شود هستم. همه تیم ها قدرتمند و خطرناکند. کاتانیا بسیار خوب بازی می کند و در نمایش و بازی با توپ در زمین بسیار مسلط ظاهر می شود.

بازیکنان دعوت شده یووه برای دیدار برابر کاتانیا
بوفون – ملبرگ – زانتی – امائوری – دل پیرو – منینگر – پولسن – جووینکو – گریگرا – سیسوکو – اکدال – مولینارو – دچلیه – مارکیونی – لگروتالیه – اسپوزیتو – اریائودو و یاگو
جمعه بیست و هفتم 10 1387
طی سه روز دو پیروزی ارزشمند کسب شد تا یوونتوس سال جدید را به خوبی و با شادی همراه با قدرت اغاز نماید. یوونتوس که با تمام نیرو در برابر کاتانیا به میدان نرفت برابر حریف به انچه می خواست دست یافت تا مربی از شاگردانش راضی باشد. همان طور که گفته بودیم می خواهیم مانند سال 2008 پیروزی ها را ادامه دهیم. نتیجه را کسب کردیم و به مرحله بعد صعود کردیم. بازگشت بوفون و زانتی رضایت بخش است و از اینکه جووینکو نیز نمایش مطلوبی داشت خوشحالم. از هم اکنون به دیدار برابر لاتزیو می اندیشیم و به تدابیری که به پیروزی در این میدان ختم شود متمرکز خواهیم شد. دیدار سخت در رم نزدیک است و ما باید با دقت و قدرت در میدان حاضرشویم.
جمعه بیست و هفتم 10 1387
در خانه یوونتوس درب های ادامه حضور و تمدید قرارداد با ستاره های باارزش و اینده دار بسته نخواهد بود. گفته می شود مسولین بانوی پیر در تلاشند تا رضایت هافبک چک تبار را برای یک فصل دیگر جلب نمایند. پاول ندود یک مهره تاثیر گذار و بزرگ است که حضورش در میانه میدان در این سن نیز موثر و کارساز است، رانیری و مدیران به خوبی از اهمیت حضور چنین بازیکنی اگاهند و طی جلساتی قصد کسب توافق با ندود برای تمدید یک ساله قرارداد فعلی اش هستند. البته پاول تنها مهره بزرگ بیانکونری نیست که احتمالا طی هفته های اینده بر سر میز قرارداد بیانکونری خواهد نشست، در این میان از تمایل یووه برای تمدید قرارداد کلودیو مارکیزیو جوان خوش تکنیک و اینده دار و احتمال افزایش مدت قرارداد جیجی بوفون تا سال 2014 خبر می رسد
جمعه بیست و هفتم 10 1387
X